Auto nuomaAuto nuoma
Konkurso nugalėtojams – nemokama auto nuoma

Praėjusią savaitę skelbėme konkursą, kurio pagrindinis prizas – auto nuoma, nemokama. Nugalėtojų išrinkome tris, tačiau šiandien pristatysime visus mūsų komisijai įdomiais pasirodžiusius darbus. Priminsime ir konkurso taisykles – jūs turėjote fotografuoti, filmuoti, piešti ar kitaip vaizdiniu būdu įamžinti linksmiausias bei kvailiausias akimirkas, kurias esate patyrę, su auto priemone. Na o už tai geriausiems ir įdomiausiems darbams skiriama nemokama nuoma dovanų.

Šeimyniniai vaizdeliai

Komisija išskyrė kategoriją, kurios buvo bene daugiausia. Tai nuotraukos, kurios nemokamą auto nuoma pelnyti bandė siųsdamos šiltas nuotraukas su šeimyniniais vaizdais. Tarp atsiųstųjų – nemažai tokių, kuriose besišypsantys žmonės važiuoja mieste. Arba – visi fotografuojasi sustoję prie auto priemonės. Yra ir panoraminių vaizdų, kur šeima žiūri pro automobilio langą, visi linksmi ir draugiškai nusiteikę. Tačiau nė viena iš šių nuotraukų ir jų savininkų, deja, pasidžiaugti nuoma negalės. Komisijos teigimu – pasigendama originalumo, netikėtumo, kūrybiškesnio pojūčio.

Viena iš nuotraukų susilaukė daug simpatijų, tačiau jai taip pat prizas auto nuoma nebuvo skirtas. Tai nuotrauka, kurioje visi baltai apsirengę šeimos nariai važiuoja baltu automobiliu, per baltai apsnigtas pievas. Anot komisijos, tai labai graži nuotrauka, todėl skirtas paskatinamasis prizas – fotografijos kursai. Mat nuotrauką atsiuntė pats jos herojus – šeimos galva.

Pasididžiavimas

Kita nemaža dalis atsiųstų konkursui nuotraukų – tai automobilių, kaip didžiausio pasididžiavimo, pristatymas. Akivaizdu, kad tokiems asmenims taip pat ir auto nuoma tikriausiai labai greitai taptų neeiliniu išskirtiniu dalyku, kuriuo didžiuotis galima tiesiog iki ausų.

Kaip tas pasididžiavimas atsiskleidžia nuotraukose, už kurias galima pelnyti pagrindinį prizą – auto nuoma Vilniuje? Atsakymas yra jūsų kompiuterių ekranuose, visuose populiariosios spaudos žurnaluose ir televizijos laidose. Yra keletas įprastų vaizdo fiksavimo būdų, su kuriais bet kuri transporto priemonė atrodo, tarsi paties Dievo ratai. Su tokia fotografija, net ir visiškas laužas gali atrodyti kaip prabangiu auto nuoma.

Fotografijos rakursas dažnai yra iš apačios, fiksuojamas labai greitai lekiantis, išsiliejančiomis spalvomis automobilis. Arba tai būna kiek kitokios kategorijos nuotrauka – ji vaizduoja blizgantį, žėrintį kaip nuostabus stebuklas automobilį, kurį, kaip taisyklė, supa pačios gražiausios merginos. Toks nuotraukų vaizdavimas yra aiškiai populiarus reklamoje ir plačiojoje žiniasklaidoje, ar tai būtų reklamuojam kokia nors konkreti mašinų gamintoja, ar auto nuoma Kaune.

Moterys dažnai vaizduojamos prie automobilių, kaip vyrų galios simbolis. Tai dviguba gerovė, dviguba laimė – ir mašina, ir moteris, kuo šios gražesnis, tuo daugiau karmos taškų gauna savininkas. Žinoma, realybėje dažnai viskas būna visai kitaip, tačiau meninė fotografija, reklama mėgsta išslysti iš tikrovės gniaužtų kur kas svajingesnėmis trajektorijomis.

Juokingi posūkiai

Paskutinė kategorija komisijai pasirodė realiausia, kalbant apie tai, kas laimės auto nuoma Klaipedoje ar bet kuriame kitam mieste (pagal laimėtojo pageidavimus). Taigi, šioje kategorijoje varžėsi itin linksmos nuotraukos, paprastai vaizduojančios keistus netikėtus nutikimus. Pavyzdžiui, vienoje fiksuojama, kaip ant plaunamo automobilio netyčia užpilama per daug vandens. Tai yra, laistymo žarna tampa nevaldoma ir išplauna ne tik mašinos išorę,bet ir užpildo visą saloną. Tokia nuotrauka savo žavesiu iškart pelnė komisijos simpatijas ir jos autoriui buvo padovanota auto nuoma Siauliuose.

Dar viena auto nuoma Alytuje iškeliavo žmogui, atsiuntusiam nuotrauką, kurioje fiksuojamas automobilis, pilnas gyvūnėlių. Čia galima sakyti stipriai veikia itin laki fantazija, galima pamanyti, kad net ir vairuoja ir benziną pilasi patys naminiai gyvūnėliai. Šiam dalyviui taip pat suteikta pigi auto nuoma Vilniuje.


 Your comment will be posted after it is approved.


Leave a Reply.

    Categories

    All