Auto skelbimai

6/6/2013

 
Auto skelbimaiAuto skelbimai
Auto skelbimai

Auto skelbimai pasižymi tuo, kad juose rasi visko, ko tik nori. Kiekvienam pagal poreikius, kaip yra sakoma. Su nuotraukomis, be nuotraukų, daužtos, naudotos, naujos, vogtos, rastos, nusibodusios auto. Viena geriausių kategorijų – vienišų vaikinų automobiliai. Dažniausiai tai būna sportinės žemos juodos mašinos, spindinčios iš tolo, patamsintais stiklais. Kiekvienam reikia palakstyti gatvėmis su tokia ne itin patogia gražuole (arba kaip tik – važiuoti demonstratyviai lėtai linguojant į grojamos muzikos taktą), kol morališkai prisiruošia prie kito tipažo, prie antrojo lygio – šeimos automobilio. Auto skelbimai dar prie atskiros klasifikacijų kategorijos nenurodo, kad didžiulės patogios patvarios mašinos skirtos šeimos kelionėms ir namų rakandams gabenti, tačiau tai galėtų būti puikus pasiūlymas naujoms tikslioms kategorijoms. Juk į patvarų grandiozinį džipą laisvai susidėsi pavasarinius sodinukus, kastuvą ir karutį prieš pavasarinį apsodinimą, dar puikiai tilps pora maišų žemių, trąšų ir laistytuvas. 

Tiesa, kartais tarp šių dviejų kategorijų įsiterpia dar viena (ne kiekvieno jaunuolio svajonė – blizganti auto, kurią akimis lydi šimtai merginų, pasiryžusių bet ką atiduoti už galimybę būti pavėžėtoms). Pasufleruosiu, kad šiems vyriškiams auto skelbimai nėra patys įdomiausi (iš gryno vyriško smalsumo nebent peržvelgia, tačiau neužsilieka ties ta skiltimi), jie labiau domisi skiltimi moto skelbimai ir dažnai sapnuose save mato lekiančius ant geležinių sparnuotų žirgų greičiau už patį vėją. Jie yra amžini moto varžybų nugalėtojai (pirma vieta visada paimama be ryškesnės konkurencijos), geriausi detalių ekspertai ir patarimų pradedantiesiems dalintojai. 

Skelbimai – tokia sritis, kurioje labai svarbu tiksliai aprašyti prekę: tiek išvaizdą, tiek kitus privalumus. Kaina tiesiogiai priklauso nuo kiekvieno įbrėžimo ar kiekvieno ekonomiškumo įrodymo. Pavyzdžiui, išsamiausi auto skelbimai nurodo, kiek auto sunaudoja degalų šimtui kilometrų, kiek kartų ir kokius gedimus patyrė bei kur galima aptikti įbrėžimų. Taip pat – kiek durelių, koks kuras pilamas, pavarų dėžė. Niekam ne paslaptis, kad ne visi skelbimai skirti tam, kad kaimynas parduotų nusibodusią mašiną ar bakalaurą baigusi studentė prieš pirkdama naują auto atsikratytų tos, kurią tėvai padovanojo mokyklos baigimo proga per išleistuves. Tie, kuriems auto prekyba yra verslas, užsiima automobilių gabenimu iš įvairiausių užsienio šalių, todėl svarbu atkreipti dėmesį prieš perkant. Auto skelbimai lt yra patogesnis variantas, nes pristatymas gerokai pigesnis ir patogiau nuvažiuoti pasižiūrėti. Be to, praktiškai tas pats lyg pirktum iš kaimyno. Mažai gi skirtumo, ar šimtas kilometrų į vieną pusę, ar šimtas – į kitą. Jeigu norisi pasipuikuoti įdomesniu ir geresniu automobiliu – auto skelbimai uk – kaip tik tau. Žinoma, čia visai kitas reikalas: išsirinkto produkto taip paprastai neapžiūrėsi – reikės pavažiuoti toliau nei į kitą miestą. Visgi labiau tikėtina, kad už tą pačią pinigų sumą galėsi nusipirkti geresnę auto ar tokią, kuria buvo vežiojama karališkoji šeima. 

Visų šių svajonių išsipildymo vieta – auto turgus. Ji nežymima žemėlapiuose, tačiau visi apie ją kalba ir tikslios koordinatės eina iš lūpų į lūpas su papildomomis rekomendacijomis, kur geriausia kaina, kur gražiausios auto, kur pigiausios auto dalys, o kur nemokamai prideda langų skysčio ar valytuvus. Sklinda gandas, kad pats geriausias turgus, kuriame pardavinėjami geriausi naudoti automobiliai yra kažkur netoli Rietavo. Žinoma, informacija nėra tokio patikimumo, kad būtų galima duoti nukirsti ranką, tačiau siūlau turint laiko nepagailėti savaitgalio dienos ir nuvykti patikrinti. Sako, kad bent jau dviračių turgus ten didžiausias ir geriausias būtent sekmadienį. Automobilių, tiek dalimis, tiek pilnai surinktų taip pat tądien turėtų būti daugiausia. 

 Comments are closed.

    Categories

    All